3-delige bestekset uit bamboe
Deze mooie driedelige bestekset van Point-Virgule is ideaal om mee te nemen op een picknick, naar het werk of naar school. De set bestaat uit een mes, een vork en een lepel en is vervaardigd uit bamboe. Het bestek is gemakkelijk schoon te spoelen onder warm stromend water en kan vervolgens opnieuw gebruikt.
Deze set is een milieuvriendelijk en duurzaam alternatief voor plastic wegwerpbestek.
Waarom bamboe?
Kiezen voor bamboe is kiezen voor de natuur!
Bamboe is immers een onuitputtelijke natuurlijke rijkdom waarvoor geen bomen hoeven te worden omgehakt.
Bovendien is het harder en minder poreus dan de meeste hardhoutsoorten en absorbeert het zeer weinig vocht.
Bamboe is niet zo gevoelig voor krassen en schrammen van messen als andere houtsoorten waardoor ze beter bestand zijn tegen bacteriën.
Hét ideale materiaal dus voor in de keuken en eetkamer!
Houd je bamboeproducten schoon met water en wrijf af en toe in met minerale olie om de levensduur te verlengen.
- Set bestaande uit een mes, een lepel en een vork.
- Ideaal om mee te nemen.
- Gemaakt van bamboe, een onuitputtelijke natuurlijke bron.
- Bamboe neemt amper vocht op.
- Bamboe voorkomt verspreiding van bacteriën
Maak je keuken compleet
Omschrijving
Specificaties
| Algemene informatie | Value |
|---|---|
| Artikelnummer | PV-BAM-1211 |
| EAN | 5420059841280 |
| Afmetingen | Value |
|---|---|
| Item lengte mm | 200 mm |
| Item breedte mm | 40 mm |
| Item hoogte mm | 9 mm |
| Gewicht & Verpakking | Value |
|---|---|
| Netto gewicht (kg) | 0,03 kg |
Geschikt voor
| Mogelijkheden | Value |
|---|---|
| Voedselveilig | ja |
| BPA-vrij | ja |
| Ovenbestendig | nee |
| Vriezerbestendig | nee |
| Magnetronbestendig | nee |
| Vaatwasserbestendig | nee |
Levering & Garantie
Levering
De standaardlevertermijn van onze goederen is 5 werkdagen na bevestiging. Voor meer info over levertermijn klik hier.
Garantie
Op alle artikelen is er standaard een garantie van 2 jaar van toepassing. Deze garantie dekt alle fabricagefouten vanaf de aankoopdatum. Op de bamboe snijplanken geldt er een garantie van 10 jaar.